Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Silniční
  • Doporučujeme

Metzeler Sportec M9 RR

  • Přejít na testy pneumatiky
Rozměry
Šířka
160
Profil
60
Průměr
R17
69W
TL,R
Počet směsí: 2 Konstrukce: Radiální

Výhody pneumatiky Metzeler Sportec M9 RR: na rozdíl od Sportec M7 RR má Sportec M9 RR 2-směsovou konstrukci i vpředu, skvělé ovládání na mokrém, špinavém a zvlněném povrchu, vhodná pro...
Více informací

-46%
Sportec M9 RR
-46%

Výhody pneumatiky Metzeler Sportec M9 RR: na rozdíl od Sportec M7 RR má Sportec M9 RR 2-směsovou konstrukci i vpředu, skvělé ovládání na mokrém, špinavém a zvlněném povrchu, vhodná pro jezdce, kteří preferují sportovní jízdu a používají motocykl za různých podmínek a situací každý den, dobře snáší změny povrchu i teplot. Vývoj této pneumatiky odráží hromadné rozšíření elektronických asistentů s mnoha sofistikovanými senzory, s jejichž pomocí lze bez obav a bezpečně řídit motocykly s výkonovým poměrem 1HP / 1kg, od superbiků až po velké cestovní „crossovery“. Pneumatika Metzeler Sportec M9 RR byla navržena pro motocyklisty, především majitele supersportů s extrémním stylem jízdy a kteří využívají výkon motocyklu téměř každý den a za všech podmínek, od městské džungle po klikaté víkendové silnice a hledají vylepšený výkon. Jezdci, kteří chtějí skvělý zážitek z jízdy a sportovní výkon i na mokrých silnicích, ale s možností vzít si také motocykl na trať, tito jezdci potřebují sportovní pneumatiku, která poskytuje přesnou a spolehlivou zpětnou vazbu.

Sportec M9 RR je evolucí Sportecu M7 RR s vylepšenými vlastnostmi chování na silnici a delším kilometrovým náběhemzadní a nově i přední pneumatika jsou ze 100% siliky, která zaručuje dobrou přilnavost na mokrém povrchu. Pneumatiky, které byly vyvinuty s odkazem na závodění na přírodních okruzích, kde není ideální povrch, místy mokré úseky, místy v zatáčkách štěrk a prach. Pneumatika Metzeler Sportec M9 RR dokonale kombinuje typickou všestrannost každodenního použití i v silničních závodech a staví na důležitém dědictví pneumatiky Metzeler Sportec M9 RR, která se pyšní působivým seznamem ocenění a uznání, to je doplněno nejnovějšími technologickými pokroky z výzkumu a vývoje německé značky. Motocyklová pneumatika METZELER Sportec M9 RR je vylepšeným nástupcem M7 RR pro sportovně orientované motocykly s elektronickými asistenty, vhodná pro silniční použití na suchém i mokrém povrchu, s odkazem na závody na přírodních okruzích. Sportec M9 RR je souhrnem dlouholetých zkušeností ze závodů na nejprestižnějších přírodních okruzích, zejména Tourist Trophy Isle of Man.

Společnost Metzeler původně vyráběla řadu výrobků z pryže a plastů, rozšiřuje se v letectví v roce 1890 a pneumatiky pro automobilový průmysl a motocykly v roce 1892. Kromě spokojenosti běžných řidičů má značka na svém kontě i řadu úspěchů na profesionální scéně, především desítky vítězství na závodech rally a enduro. Metzeler patří mezi nejstarší značky motocyklových pneu, první vyrobený dezén pochází z roku 1892. Továrna byla zničena ve druhé světové válce a přestavěna po válce, v 50 a 60 letech byl americkým distributorem pneumatik Metzeler společnost Berliner Motor Corporation . Značka Metzeler se specializuje na výrobu kvalitních pneumatik pro motocykly a skútry. Po roce 1979 se Metzeler soustředil pouze na motocyklové pneumatiky a byl získán společností Pirelli v roce 1986.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru