Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Závodní

Michelin Power Supermoto Rain

Rozměry
Šířka
120
Profil
80
Průměr
R16
TL,F
Konstrukce: Radiální

Pneumatika se vyznačuje vylepšeným gripem, snadným ovládáním a ještě lepším výkonem, hlavně v dešti, vyhrávat nebylo nikdy tak snadné. Široké bezprofilové pneumatiky Michelin Power Supermoto Rain zadního kola zajišťují bezstarostné...
Více informací

-47%
Power Supermoto Rain
-47%
Použití pneumatiky na druhu povrchu TRACK SUPERSPORT SPORT TOURING TOURING / TRAIL OFF-ROAD
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Michelin Power Supermoto A                                        
Michelin Power Supermoto Rain                                        

Pneumatika se vyznačuje vylepšeným gripem, snadným ovládáním a ještě lepším výkonem, hlavně v dešti, vyhrávat nebylo nikdy tak snadné. Široké bezprofilové pneumatiky Michelin Power Supermoto Rain zadního kola zajišťují bezstarostné unášení na asfaltu. A, B, C označuje tvrdost směsi pryže pneumatiky. Extrémně hladká kostra pneumatiky Michelin Power Supermoto Rain má tři výhody: pryžová směs rychleji dosáhne své provozní teploty, a tím zlepšuje přilnavost při akceleraci a zatáčení, pneumatiky Michelin Power Supermoto Rain na změny v podloží reagují optimálně, a má vliv na fenomén „chvění“ ve vysoké poloze oblouku. Závodní pneumatiky Michelin Power Supermoto Rain od firmy Michelin určené na supermoto. Dobrá trakce a lepší brzdění, za což jsou zodpovědné příčné drážky v středu běhounu pneumatiky Michelin Power Supermoto Rain. Vylepšený grip, snadné ovládání, skvělý výkon.

Závodní pneumatiky Michelin Power Supermoto Rain nabízí jezdcům dokonalejší ovladatelnost, efektivnější přilnavost a přesnější reakce. Závodní pneumatiky Michelin Power Supermoto Rain jsou vyvinuty dle zkušeností jezdců v závodech Supermoto. Inovovaná směs pryže zaručuje lepší přilnavost a prodlužuje životnost. Pneumatika Michelin Power Supermoto Rain je používána mistry světa v SuperMoto S1 2015, jezdcem Thomasem Chareyrem, mistrem Německa S1 2015 Lukasem Höllbacherem a dalšími světově známými závodníky. Pneumatika Michelin Power Supermoto Rain není homologována pro použití na silnici. Šestnáctipalcová verze pneumatiky Michelin Power Supermoto Rain poskytuje ještě lepší ovladatelnost a skvělovou zpětnou vazbu od předního kola.

V roce 1946 vynalezl Michelin typ „radiální pneumatiky“ určenou původně pro firmu Citroen. V průběhu let se pod gumárenský koncern Michelin zařadily značky jako BFGoodrich, Uniroyal. Michelin je úzce spjatá s výrobou pneumatik. Pneumatiky se značkou Michelin používají osobní vozy, nákladní automobily, motocykly, stroje pro zemní práce, autobusy, podzemní dráhu i letadla. Pneumatiky Michelin jsou známé častými inovacemi a vylepšeními, některé typy pneu patří k absolutní špičce ve své třídě. Společnost Michelin vyrábí pneu k nejrůznějším vozidlům, od jízdních kol až po kosmické lodě. Gastronomický průvodce Michelin patří k neznámějším průvodcům vůbec. Gumárenská firma Michelin (celým názvem: SCA Compagnie Générale des Établissements Michelin) byla založena roku 1888 bratry Édouardem a Andrém Michelin a roku 1891 vypustila do světa první pneumatiku. V začátcích vyráběla firma pneu pro cyklistická kola, dnes značka dosáhla na celosvětovém trhu vynikající 18% podíl. Znalci vědí, že firma Michelin vydává pro cestovatele také mapy, turistické průvodce, atlasy a počítačové produkty. Michelin - špičková kvalita pneu s dlouhou tradicí.

Nahoru