Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Záběrová (poháněná)

Mitas NB 37 SATIM

Rozměry
Šířka
7.5
Profil
-
Průměr
R16
TT 10PR

Vhodné pneumatiky především pro hnací nápravy. Nákladní diagonální pneumatika Mitas NB37 SATIM pro záběrovou (poháněnou, hnací) nápravu. Mitas NB37 SATIM má záběrový dezén pro kombinovaný a středně těžký provoz. Dezén...
Více informací

-20%
NB 37 SATIM

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-20%

Vhodné pneumatiky především pro hnací nápravy. Nákladní diagonální pneumatika Mitas NB37 SATIM pro záběrovou (poháněnou, hnací) nápravu. Mitas NB37 SATIM má záběrový dezén pro kombinovaný a středně těžký provoz. Dezén s velmi dlouhou životností a odolností proti průrazu. Odolný proti mechanickému poškození. Pneu Mitas NB37 SATIM je kvalitní pneumatika za dobrou cenu. Vhodný především pro nakladače a dampry, pracující v těžkých provozních podmínkách. Dezén pneumatiky Mitas NB37 SATIM se zvýšenými záběrovými vlastnostmi, který je určený pro kombinovaný provoz. Diagonální pneumatiky pro náročné stavební práce. Pneumatika Mitas NB37 SATIM díky záběrovým i vodícím vlastnostem a díky vyššímu vyplnění a dezénu má pneumatika Mitas NB37 SATIM dobrou stabilitu a tichý provoz, a to především na hladkých površích a dobrý zaběr na nezpevněném terénu. Dobré jízdní vlastnosti a nízká hlučnost.

Pneumatiky vyráběné pod značkou Mitas jsou určeny k distribuci do celého světa jako součást originální výbavy od výrobců strojů. Dnes Mitas vlastní tři výrobní závody pneumatik v České Republice, jeden v Srbsku a jeden USA v Charles City ve státě Iowa. Historie Mitasu sahá až do třicátých let minulého století, kdy se nejprve v Praze a poté i ve Zlíně začaly vyrábět pneumatiky Mitas. Široká nabídka je doplněna o letadlové pneumatiky. Pod značkou Mitas se vyrábí mimosilniční motocyklové pneumatiky a od roku 2013 také silniční radiální pneumatiky. Společnost Mitas z koncernu Trelleborg Group je český výrobce mimosilničních (zemědělských, industriálních, motocyklových) pneumatik. Společnost MITAS s ročním obratem 450 mil eur (2012), je jedním z předních evropských výrobců zemědělských pneumatik a pneumatik pro těžkou stavební techniku. Vedle výrobních závodů pneumatik je Mitas zastoupen ve 14 zemích prostřednictvím svých zahraničních poboček a má vlastní globální prodejní a distribuční síť. Vyrábí a distribuuje pneumatiky pod dvěma značkami: Mitas a Cultor. Značka Mitas nabízí ucelenou řadu radiálních a diagonální pneumatik pro traktory a vleky a širokou řadu průmyslových, víceúčelových pneumatik (MPT) a pneumatik pro stavební techniku (OTR). Mitas se zabývá výrobou zemědělských pneumatik (pro traktory a kombajny), osobních industriálních pneumatik (víceúčelové MPT pneumatiky, radiální OTR pneu pro stavební stroje, vysokozdvihy a motocyklových pneumatik.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru