Vážení zákazníci, v pátek 17.9. budeme expedovat Vaše objednávky pouze do 11:30. Také telefonické objednávky a prodejna v Opavě bude v provozu pouze do tohoto času. Internetový prodej je nepřerušen ! Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Vodící (řízená)

Mitas NB 60 SATIM

Rozměry
Šířka
7.5
Profil
-
Průměr
R16
TL 10PR

Pneu Mitas NB60 SATIM je kvalitní pneumatika za dobrou cenu. Výborné vedení a řiditelnost vozidla a nízká provozní hlučnost. Léty prověřený dezén od společnosti Mitas. Pneumatika Mitas NB60 SATIM díky...
Více informací

-22%
NB 60 SATIM

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-22%

Pneu Mitas NB60 SATIM je kvalitní pneumatika za dobrou cenu. Výborné vedení a řiditelnost vozidla a nízká provozní hlučnost. Léty prověřený dezén od společnosti Mitas. Pneumatika Mitas NB60 SATIM díky záběrovým i vodícím vlastnostem a díky vyššímu vyplnění a dezénu má pneumatika Mitas NB60 SATIM dobrou stabilitu a tichý provoz, a to především na hladkých površích a dobrý zaběr na nezpevněném terénu. Pneumatika pneumatika Mitas NB60 SATIM má dezén určený pro všechny druhy náprav, ale zejména na řídící nápravy. Nákladní diagonální pneumatika Mitas NB60 SATIM má letní pásový dezén vhodný pro běžný provoz na silnicích. Dezén pneumatiky Mitas NB60 SATIM se zvýšenými záběrovými vlastnostmi, který je určený pro kombinovaný provoz. Dobré jízdní vlastnosti a nízká hlučnost.

Pneumatiky vyráběné pod značkou Mitas jsou určeny k distribuci do celého světa jako součást originální výbavy od výrobců strojů. Dnes Mitas vlastní tři výrobní závody pneumatik v České Republice, jeden v Srbsku a jeden USA v Charles City ve státě Iowa. Historie Mitasu sahá až do třicátých let minulého století, kdy se nejprve v Praze a poté i ve Zlíně začaly vyrábět pneumatiky Mitas. Široká nabídka je doplněna o letadlové pneumatiky. Pod značkou Mitas se vyrábí mimosilniční motocyklové pneumatiky a od roku 2013 také silniční radiální pneumatiky. Společnost Mitas z koncernu Trelleborg Group je český výrobce mimosilničních (zemědělských, industriálních, motocyklových) pneumatik. Společnost MITAS s ročním obratem 450 mil eur (2012), je jedním z předních evropských výrobců zemědělských pneumatik a pneumatik pro těžkou stavební techniku. Vedle výrobních závodů pneumatik je Mitas zastoupen ve 14 zemích prostřednictvím svých zahraničních poboček a má vlastní globální prodejní a distribuční síť. Vyrábí a distribuuje pneumatiky pod dvěma značkami: Mitas a Cultor. Značka Mitas nabízí ucelenou řadu radiálních a diagonální pneumatik pro traktory a vleky a širokou řadu průmyslových, víceúčelových pneumatik (MPT) a pneumatik pro stavební techniku (OTR). Mitas se zabývá výrobou zemědělských pneumatik (pro traktory a kombajny), osobních industriálních pneumatik (víceúčelové MPT pneumatiky, radiální OTR pneu pro stavební stroje, vysokozdvihy a motocyklových pneumatik.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru