Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Záběrová (poháněná)

Mitas NB 59

Rozměry
Šířka
8.25
Profil
-
Průměr
R20
TT 14PR

Dobré jízdní vlastnosti a nízká hlučnost pneumatik Mitas NB59. Pneu Mitas NB59 je kvalitní pneumatika za dobrou cenu. Dezén pneumatiky Mitas NB59 se zvýšenými záběrovými vlastnostmi, který je určený pro...
Více informací

-27%
NB 59

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-27%

Dobré jízdní vlastnosti a nízká hlučnost pneumatik Mitas NB59. Pneu Mitas NB59 je kvalitní pneumatika za dobrou cenu. Dezén pneumatiky Mitas NB59 se zvýšenými záběrovými vlastnostmi, který je určený pro kombinovaný provoz. Pneumatika Mitas NB59 díky záběrovým i vodícím vlastnostem a díky vyššímu vyplnění a dezénu má pneumatika Mitas NB59 dobrou stabilitu a tichý provoz, a to především na hladkých površích a dobrý zaběr na nezpevněném terénu. Nákladní diagonální pneumatika Mitas NB59 pro záběrovou (poháněnou, hnací) nápravu. Dezén s velmi dlouhou životností a odolností proti průrazu. Diagonální pneumatiky pneumatiky Mitas NB59 pro náročné stavební práce. Výborný záběr a průchodnost terénem, vysoká odolnost proti mechanickému poškození. Vhodné pneumatiky především pro hnací nápravy. Odolný dezén pneu proti mechanickému poškození. Výborný záběr a průchodnost terénem, vysoká odolnost pneumatiky Mitas NB59 proti mechanickému poškození. Pneu Mitas NB59 má záběrový dezén pro kombinovaný a středně těžký provoz.

Pneumatiky vyráběné pod značkou Mitas jsou určeny k distribuci do celého světa jako součást originální výbavy od výrobců strojů. Dnes Mitas vlastní tři výrobní závody pneumatik v České Republice, jeden v Srbsku a jeden USA v Charles City ve státě Iowa. Historie Mitasu sahá až do třicátých let minulého století, kdy se nejprve v Praze a poté i ve Zlíně začaly vyrábět pneumatiky Mitas. Široká nabídka je doplněna o letadlové pneumatiky. Pod značkou Mitas se vyrábí mimosilniční motocyklové pneumatiky a od roku 2013 také silniční radiální pneumatiky. Společnost Mitas z koncernu Trelleborg Group je český výrobce mimosilničních (zemědělských, industriálních, motocyklových) pneumatik. Společnost MITAS s ročním obratem 450 mil eur (2012), je jedním z předních evropských výrobců zemědělských pneumatik a pneumatik pro těžkou stavební techniku. Vedle výrobních závodů pneumatik je Mitas zastoupen ve 14 zemích prostřednictvím svých zahraničních poboček a má vlastní globální prodejní a distribuční síť. Vyrábí a distribuuje pneumatiky pod dvěma značkami: Mitas a Cultor. Značka Mitas nabízí ucelenou řadu radiálních a diagonální pneumatik pro traktory a vleky a širokou řadu průmyslových, víceúčelových pneumatik (MPT) a pneumatik pro stavební techniku (OTR). Mitas se zabývá výrobou zemědělských pneumatik (pro traktory a kombajny), osobních industriálních pneumatik (víceúčelové MPT pneumatiky, radiální OTR pneu pro stavební stroje, vysokozdvihy a motocyklových pneumatik.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru