Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Záběrová (poháněná)

Mitas NT 8

Rozměry
Šířka
8.25
Profil
-
Průměr
R20
123F
TT 10PR

Záběrová pneumatika pro terén pro hnací nápravy Praga V3S, DESTA 3222 TX, 3522 TXK. Nákladní pneumatika Mitas NT8 má letní dezén vhodný pro běžný provoz na silnicích. Pneumatika Mitas NT8...
Více informací

-27%
NT 8

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-27%

Záběrová pneumatika pro terén pro hnací nápravy Praga V3S, DESTA 3222 TX, 3522 TXK. Nákladní pneumatika Mitas NT8 má letní dezén vhodný pro běžný provoz na silnicích. Pneumatika Mitas NT8 má dezén určený pro všechny druhy náprav, ale zejména na hnací nápravy. Blokový dezén pro celoroční provoz především na hnacích nápravách. Výborné samočisticí vlastnosti. Léty prověřený dezén od společnosti Mitas. Dezén pneumatiky Mitas NT8 se zvýšenými záběrovými vlastnostmi, který je určený pro kombinovaný provoz. Dobré jízdní vlastnosti a nízká hlučnost. Pneumatika Mitas NT8 díky záběrovým i vodícím vlastnostem a díky vyššímu vyplnění a dezénu má pneumatika Mitas NT8 dobrou stabilitu a tichý provoz, a to především na hladkých površích a dobrý záběr na nezpevněném terénu. Výborné vedení a řiditelnost vozidla a nízká provozní hlučnost. Pneu Mitas NT8 je kvalitní pneumatika za dobrou cenu. Záběrový vzorek pneumatiky Mitas NT8 s bočními prvky zajišťuje vynikající průchodnost v terénu, vysokou mechanickou odolnost a nosnost pláště. Dobré záběrové vlastnosti pneumatiky i za ztížených podmínek.

Pneumatiky vyráběné pod značkou Mitas jsou určeny k distribuci do celého světa jako součást originální výbavy od výrobců strojů. Dnes Mitas vlastní tři výrobní závody pneumatik v České Republice, jeden v Srbsku a jeden USA v Charles City ve státě Iowa. Historie Mitasu sahá až do třicátých let minulého století, kdy se nejprve v Praze a poté i ve Zlíně začaly vyrábět pneumatiky Mitas. Široká nabídka je doplněna o letadlové pneumatiky. Pod značkou Mitas se vyrábí mimosilniční motocyklové pneumatiky a od roku 2013 také silniční radiální pneumatiky. Společnost Mitas z koncernu Trelleborg Group je český výrobce mimosilničních (zemědělských, industriálních, motocyklových) pneumatik. Společnost MITAS s ročním obratem 450 mil eur (2012), je jedním z předních evropských výrobců zemědělských pneumatik a pneumatik pro těžkou stavební techniku. Vedle výrobních závodů pneumatik je Mitas zastoupen ve 14 zemích prostřednictvím svých zahraničních poboček a má vlastní globální prodejní a distribuční síť. Vyrábí a distribuuje pneumatiky pod dvěma značkami: Mitas a Cultor. Značka Mitas nabízí ucelenou řadu radiálních a diagonální pneumatik pro traktory a vleky a širokou řadu průmyslových, víceúčelových pneumatik (MPT) a pneumatik pro stavební techniku (OTR). Mitas se zabývá výrobou zemědělských pneumatik (pro traktory a kombajny), osobních industriálních pneumatik (víceúčelové MPT pneumatiky, radiální OTR pneu pro stavební stroje, vysokozdvihy a motocyklových pneumatik.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru