Vážení zákazníci, vlivem sezónního vytížení a uzavřením obchodů došlo u našich dopravců k přetížení linek a zásilky se nyní doručují se zpožděním. Prosíme Vás o shovívavost a pochopení. Všichni dělají maximum. Děkujeme.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • MPT

Windpower WE77

Rozměry
Šířka
445
Profil
65
Průměr
R22.5
169F
TL

Pneumatika Windpower WE77 je určena pro nákladní vozy. Vhodné pro protektorování. Pneumatika dosahuje velmi dlouhých jízd při těžkých zátěžích. Vynikající trakce. Pro vysoké rychlosti (až 80 km / h). Vhodné...
Více informací

WE77

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Pneumatika Windpower WE77 je určena pro nákladní vozy. Vhodné pro protektorování. Pneumatika dosahuje velmi dlouhých jízd při těžkých zátěžích. Vynikající trakce. Pro vysoké rychlosti (až 80 km / h). Vhodné pro těžké náklady.

Díky vysoké spolehlivosti a vynikajícímu poměru ceny a výkonu se pneumatiky Windpower v posledních letech stali pro nákladní vozidla atraktivním kvalitním výrobkem zejména pro regionální a příměstské dopravce. Díky své struktuře a vysoce kvalitní gumové směsi jsou mimořádně hospodárné. Kromě nízké kupní ceny má vysokokvalitní kostra i dobré předpoklady pro další snižování nákladů, protože pneumatiky Windpower se dají bez problémů protektorovat.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru