Vážení zákazníci, vlivem sezónního vytížení a uzavřením obchodů došlo u našich dopravců k přetížení linek a zásilky se nyní doručují se zpožděním. Prosíme Vás o shovívavost a pochopení. Všichni dělají maximum. Děkujeme.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • MPT

Windpower WGP23

Rozměry
Šířka
445
Profil
65
Průměr
R22.5
169F
TL

Pneumatika Windpower WE77 je určena pro nákladní vozy speciálně pro mobilní jeřáby, malé lopatkové nakladače a Unimogy. Rychlostní index F umožňuje vysoké rychlosti až 80 km/hod. Typický profil poskytuje vynikájící...
Více informací

WGP23

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Pneumatika Windpower WE77 je určena pro nákladní vozy speciálně pro mobilní jeřáby, malé lopatkové nakladače a Unimogy. Rychlostní index F umožňuje vysoké rychlosti až 80 km/hod. Typický profil poskytuje vynikájící záběr a velmi dobré samočistící vlastnosti a je vhodný po nejrůznější použití.

Díky vysoké spolehlivosti a vynikajícímu poměru ceny a výkonu se pneumatiky Windpower v posledních letech stali pro nákladní vozidla atraktivním kvalitním výrobkem zejména pro regionální a příměstské dopravce. Díky své struktuře a vysoce kvalitní gumové směsi jsou mimořádně hospodárné. Kromě nízké kupní ceny má vysokokvalitní kostra i dobré předpoklady pro další snižování nákladů, protože pneumatiky Windpower se dají bez problémů protektorovat.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru