Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • traktor

Alliance 360

Rozměry
Šířka
30.50L
Profil
-
Průměr
R32
178/175A8/B
TL

Univerzální použití na všechny povrchy. Široká radiální pneumatika Alliance 360 pro vysoce výkonné traktory pracující v těžkých podmínkách a na polích. Kvalitní kostra garantuje dlouhou životnost pneumatiky Alliance 360. Pneu...
Více informací

360

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Univerzální použití na všechny povrchy. Široká radiální pneumatika Alliance 360 pro vysoce výkonné traktory pracující v těžkých podmínkách a na polích. Kvalitní kostra garantuje dlouhou životnost pneumatiky Alliance 360. Pneu Alliance 360 je univerzální záběrová pneumatika pro zemědělské stroje pro zpracování půdy a silniční dopravu. Pevná, nylonová, diagonální konstrukce chrání proti mechanickým poruchám a poškozením vlhkostí. Nižší tlak v kombinaci s velkou stopou snižuje zhutnění půdy. Speciální pryžová směs pneumatiky Alliance 360, která poskytuje potřebnou flexibilitu, snížené opotřebení a odolnost vůči praskání a trhání.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru