Vážení zákazníci, Kvůli velkému sezónnímu vytížení našich dopravců může docházet ke zpoždění Vašich zásilek, za což se Vám omlouváme. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • flotační

Alliance 390 SB

Rozměry
Šířka
30.50L
Profil
-
Průměr
R32
181B
TL

Nízký valivý odpor pneumatik Alliance 390 SB pro minimální spotřebu paliva. Blokový profil Alliance 390 SB pro klidné jízdní vlastnosti při delších jízdách po cestě a přejezd loukami a pasekami,...
Více informací

390 SB

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Nízký valivý odpor pneumatik Alliance 390 SB pro minimální spotřebu paliva. Blokový profil Alliance 390 SB pro klidné jízdní vlastnosti při delších jízdách po cestě a přejezd loukami a pasekami, šetrný k půdě. Ideální flotační radiální pneumatiky Alliance 390 SB s ocelovým kordem vhodné pro delší transport a použití na loukách a pasekách. Pevná, nylonová, diagonální konstrukce pneumatiky Alliance 390 SB chrání proti mechanickým poruchám a poškozením pneumatiky vlhkostí. Vyztužení ocelovým kordem pro vysokou nosnost a zlepšenou stabilitu. Speciální pryžová směs pneumatiky Alliance 390 SB poskytuje potřebnou flexibilitu, snížené opotřebení a odolnost vůči praskání a trhání. Velká hloubka profilu pneumatik pro dlouhou životnost.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru