Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • flotační

Alliance 393

Rozměry
Šířka
35.50L
Profil
-
Průměr
R32
190B
TL

Hlavní použití pneumatik Alliance 393 se týká těžké dopravy, kalových tankerů a dopravníků se smíšeným silničním a terénním použitím. Pneumatika Alliance 393 je nově vyvinutá flotační pneumatika s výztuží z...
Více informací

393
125 651 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Hlavní použití pneumatik Alliance 393 se týká těžké dopravy, kalových tankerů a dopravníků se smíšeným silničním a terénním použitím. Pneumatika Alliance 393 je nově vyvinutá flotační pneumatika s výztuží z ocelových pásů. Zpevnění ocelových pásů poskytuje dodatečnou ochranu proti průrazům pneumatiky. Směrový dezén pneumatiky zajišťuje nízký valivý odpor a velmi dobré samočisticí schopnosti. Pevná, nylonová, diagonální konstrukce pneumatiky Alliance 393 chrání proti mechanickým poruchám a poškozením pneumatiky vlhkostí. Speciální pryžová směs pneumatiky Alliance 393 poskytuje potřebnou flexibilitu, snížené opotřebení a odolnost vůči praskání a trhání. I při nízkém huštění pneu poskytuje nízké zhutnění půdy a vysokou nosnost. Vyztužení ocelovým kordem pro vysokou nosnost a zlepšenou stabilitu.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru