Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • lesní

Alliance Forestar 345

Rozměry
Šířka
35.50L
Profil
-
Průměr
R32
189/177A2/A6
TL 20PR

Pneumatiky vhodné pro kolové tahače. Pneu Alliance Forestar 345 splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách. Pevná, nylonová, diagonální konstrukce pneumatiky Alliance Forestar 343 chrání proti mechanickým...
Více informací

Forestar 345
159 028 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Pneumatiky vhodné pro kolové tahače. Pneu Alliance Forestar 345 splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách. Pevná, nylonová, diagonální konstrukce pneumatiky Alliance Forestar 343 chrání proti mechanickým poruchám a poškozením pneumatiky vlhkostí. Silná nylonová kostra pláště. Speciální pryžová směs pneumatiky Alliance Forestar 345 poskytuje potřebnou flexibilitu, snížené opotřebení a odolnost vůči praskání a trhání. Vyztužené bočnice a vysoká základní guma. Silná nylonová konstrukce pneumatiky Alliance Forestar 345 zaručuje dlouhou životnost. Extrémní ochrana proti průrazu ocelovou vložkou. Pneumatika Alliance Forestar 345 pro lesní stroje a forwardery. Trakční profil s dobrým samočištěním pneumatik. Pneumatika Alliance Forestar 345 má silnou nylonovou vrstvu s ocelovým kordem a vyztuženými bočnicemi. Ocelový kord..

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru