Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • traktor

Alliance Agristar 375

Rozměry
Šířka
1050
Profil
50
Průměr
R32
180A8
TL

Speciální ocelová kostra chrání proti průrazu. Pneumatiky Alliance Agristar 375 s velkým objemem pro kombajny, samohybné vozíky pro rozdělení živin a další těžké zemědělské stroje. Kombajnová pneumatika Alliance Agristar 375...
Více informací

Agristar 375
153 683 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Speciální ocelová kostra chrání proti průrazu. Pneumatiky Alliance Agristar 375 s velkým objemem pro kombajny, samohybné vozíky pro rozdělení živin a další těžké zemědělské stroje. Kombajnová pneumatika Alliance Agristar 375 svojí radiální konstrukcí umožňuje pohodlnou jízdu na všech terénech za normálního tlaku s větší nosností. Vysoké zuby zajišťují vynikající záběr. Pevná kostra a tuhé pásy znamenají dlouhou životnost těchto pneumatik. Pneu Agristar 375 je kombajnová pneumatika Alliance Agristar 375 určená do zemědělství na vysoce výkonné sklízecí stroje. Nabízí enormní nosnosti i při nízkém tlaku vzduchu. Pevná, nylonová, diagonální konstrukce pneumatiky Alliance Agristar 375 chrání proti mechanickým poruchám a poškozením pneumatiky vlhkostí. proti poškození při přejezdu kukuřičným strništěm. Agresivní profil R­1W pro maximální trakci a malé prokluzování. Alliance Agristar 375 je speciálně navržena pro velké postřikovače a sběrací stroje. Díky ocelovému kordu a speciální směsi gumy Stubble Guard jsou pneumatiky ještě odolnější např. Speciální pryžová směs pneumatiky Alliance Agristar 375 poskytuje potřebnou flexibilitu, snížené opotřebení a odolnost vůči praskání a trhání.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru