Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Mitas CHO SFT

Rozměry
Šířka
1050
Profil
50
Průměr
R32
184/181A8/B
TL

Větší styčná plocha než u standardních kombajnových pneumatik zaručuje větší ohleduplnost a šetrnost k půdě a rozšiřuje časový rámec sklizně. Pneumatika je navržena především do těžšího terénu. Pneumatika Mitas CHO...
Více informací

-30%
CHO SFT

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-30%

Větší styčná plocha než u standardních kombajnových pneumatik zaručuje větší ohleduplnost a šetrnost k půdě a rozšiřuje časový rámec sklizně. Pneumatika je navržena především do těžšího terénu. Pneumatika Mitas CHO SFT má díky svému dezénu dobrou směrovou kontrolu v různých provozních podmínkách. Konstrukce pneumatiky Mitas CHO SFT zaručuje rovnoměrné rozložení tlaku na podloží. Díky své kompaktnosti splňuje úzká konstrukce pneumatiky Mitas CHO SFT zákonné požadavky na šířku vozidla (limitovaná šířka vozidla). Robustní dezén s dobrou trakcí a výbornou stabilitou. Pneumatika Mitas CHO SFT má dezén s dobrou stabilitou a s výbornou odolností proti smyku. Díky záběrovým i vodicím vlastnostem a díky vyššímu vyplnění a dezénu, má Mitas CHO SFT dobrou stabilitu a dobrý záběr. Dezén pneumatiky Mitas CHO SFT má vynikající trakci a vyniká samočisticími vlastnostmi. Vyšší odolnost pneumatiky proti proražení a opotřebení běhounu díky vyššímu zaplnění dezénu. Pneumatika Mitas CHO SFT je určená pro kombajny. Pneu má extrémně nízký husticí tlak – vysoká nosnost. Díky celoocelové konstrukci je zaručena vysoká odolnost pneumatiky, příznivá ekonomika provozu a vynikající jízdní komfort.

Pneumatiky vyráběné pod značkou Mitas jsou určeny k distribuci do celého světa jako součást originální výbavy od výrobců strojů. Dnes Mitas vlastní tři výrobní závody pneumatik v České Republice, jeden v Srbsku a jeden USA v Charles City ve státě Iowa. Historie Mitasu sahá až do třicátých let minulého století, kdy se nejprve v Praze a poté i ve Zlíně začaly vyrábět pneumatiky Mitas. Široká nabídka je doplněna o letadlové pneumatiky. Pod značkou Mitas se vyrábí mimosilniční motocyklové pneumatiky a od roku 2013 také silniční radiální pneumatiky. Společnost Mitas z koncernu Trelleborg Group je český výrobce mimosilničních (zemědělských, industriálních, motocyklových) pneumatik. Společnost MITAS s ročním obratem 450 mil eur (2012), je jedním z předních evropských výrobců zemědělských pneumatik a pneumatik pro těžkou stavební techniku. Vedle výrobních závodů pneumatik je Mitas zastoupen ve 14 zemích prostřednictvím svých zahraničních poboček a má vlastní globální prodejní a distribuční síť. Vyrábí a distribuuje pneumatiky pod dvěma značkami: Mitas a Cultor. Značka Mitas nabízí ucelenou řadu radiálních a diagonální pneumatik pro traktory a vleky a širokou řadu průmyslových, víceúčelových pneumatik (MPT) a pneumatik pro stavební techniku (OTR). Mitas se zabývá výrobou zemědělských pneumatik (pro traktory a kombajny), osobních industriálních pneumatik (víceúčelové MPT pneumatiky, radiální OTR pneu pro stavební stroje, vysokozdvihy a motocyklových pneumatik.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru