Vážení zákazníci, v pátek 3.12. bude naše prodejna v Opavě z technických důvodů otevřena pouze do 14 hodin. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Zesílená

Pirelli Cinturato Winter 2

Rozměry
Šířka
215
Profil
55
Průměr
R18
99H
FR

Pneumatika Pirelli Cinturato Winter 2 je určena všem náročným řidičům a zajišťuje vynikající výkon na suché vozovce, za mokra i na sněhu. Dezén pneumatiky Pirelli Cinturato Winter 2 je na...
Více informací

Zimní -48%
Cinturato Winter 2

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Zimní -48%

Pneumatika Pirelli Cinturato Winter 2 je určena všem náročným řidičům a zajišťuje vynikající výkon na suché vozovce, za mokra i na sněhu. Dezén pneumatiky Pirelli Cinturato Winter 2 je na špičkové úrovni těch nejlepších zimních pneumatik. Italská společnost Pirelli uvedla pro zimní sezonu nástupce dezénu Snowcontrol 3, dezén nese název Pirelli Cinturato Winter a narozdíl od předchůdce, který byl hlavně "faceliftem" dezénu Snowcontrol 2, je nový dezén od A do Z zcela nový. Asymetrický dezén běhounu pneumatiky Pirelli Cinturato Winter 2 účinně vytlačuje vodu, zatímco vnějšší oblast s pevnějšími a rozloženějšími bloky zajišťuje vysoký stupeň přilnavosti na sněhu.. Příjemná změna je aplikace 3D lamelek nikoliv na střed pneumatik, ale do krajních bloků po obou stranách, což bude zvyšovat tuhost při brždění jak na sněhu tak na ledu, ale hlavně zlepšovat stabilitu a přilnavost pneumatiky Pirelli Cinturato Winter 2 při zatáčení. Dezén jde s trendem současných pneumatik, kdy hlavní dominantou je masivní směrový tvar do ostrého písmene V. Ve srovnání s letní pneumatikou zvládá akvaplaning při teplotě pod 7°C mnohem účinněji. Ostře řezané drážky pneumatiky Pirelli Cinturato Winter 2 na středu zajišťují špičkovou přilnavost na sněhu a zároveň budou podporovat brždění na mokru, protože zůstal pravidelný kostičkový tvar záběrových lamelek, což bylo vždy na všech pirellkách špičkové a vynikající právě na mokru a na břečce. Nízký valivý odpor pneumatiky Pirelli Cinturato Winter 2, poskytuje nízkou hlučnost a zvyšuje pohodlí v kabině. Pneumatika Pirelli Cinturato Winter 2 od Pirelli je ideální volbou jak do města, tak pro cesty na hory. Nabízí vynikající jízdní bezpečnost při silničních podmínkách během zimního období. Díky velkému množství odvodových drážek bude mít pneu zároveň daleko lepší odvod vody, a tím se bude snižovat riziko aquaplaningu.

Distribuce pneumatik Pirelli zahrnuje 160 zemí a síť téměř 10000 distributorů. Společnost Pirelli se skládá z 25 továren po celém světě. V Miláně je nejdůležitější výzkumné a vývojové středisko, které řídí ostatní továrny v různých zemích. Díky technologickému zaměření se společnost Pirelli sjednotila s předními výrobci automobilů a motocyklů, díky tomuto spojení vzešlo velké množství homologací pro modely luxusních automobilových firem. Pirelli se především soustředí na vývoj sportovních a výkoných pneumatik. V současné době je pátým největším světovým producentem na trhu pneumatik. Vyniká ve směru technologických a výzkumných schopnostech a profesionálních dovednostech zaměstnanců. Společnost Pirelli je obrovský mezinárodní podnik s dlouhouletou tradicí, která sahá daleko do minulého století.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru