Vážení zákazníci, vlivem sezónního vytížení může u našich dopravců docházet ke zpoždění dodání Vaší objednávky. Prosíme Vás o shovívavost a pochopení. Děkujeme.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Arivo Winmaster ARW 6

Rozměry
Šířka
185
Profil
-
Průměr
R14
102/100R
C

Vzor středového bloku pneumatiky Arivo Winmaster ARW 6 zajišťuje tuhost jízdy na suché a mokré vozovce. Husté klikaté bloky zvyšují protiskluzovou schopnost pneumatiky Arivo Winmaster ARW 6 na zledovatělé silnici....
Více informací

Zimní
Winmaster ARW 6
1 586 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Zimní

Vzor středového bloku pneumatiky Arivo Winmaster ARW 6 zajišťuje tuhost jízdy na suché a mokré vozovce. Husté klikaté bloky zvyšují protiskluzovou schopnost pneumatiky Arivo Winmaster ARW 6 na zledovatělé silnici. Vnější drážka pneumatiky Arivo Winmaster ARW 6 zlepšuje schopnost tání sněhu a přilnavost ledu. Svislé drážky snižují zatížení sněhem a vytvářejí síťový efekt mezi pneumatikou Arivo Winmaster ARW 6 a sněhem. Pneumatika Arivo Winmaster ARW 6 má klínový vzor: Malý klín na vnitřní straně poskytuje vynikající odolnost proti skluzu a přilnavost. Tento design nabízí vynikající výkon z hlediska horizontální tuhosti a manévrovatelnosti. Vylepšený design pneumatiky Arivo Winmaster ARW 6: Revidovaná konstrukce poskytuje maximální trakci, když jsou drážky v kontaktu s ledem, a udržuje tuhost bloku, když jsou drážky uzavřeny. Zesílená struktura. Pneumatiky Arivo Winmaster ARW 6 poskytují vynikající ovladatelnost a brzdění a zvyšují přilnavost na ledu.. 3D rameno: Trojrozměrný design ramen pneumatiky Arivo Winmaster ARW 6 zvětšuje kontaktní plochu a odstraňuje sníh na ramenech díky speciální konstrukci žebříku při válcování. Lepší přilnavost. Zlepšete jízdní stabilitu a bezpečnost. Zajišťují bezpečnost jízdy lisováním a odklízením sněhu za jízdy.

Arivo je klasické slovo pro příjezd, což znamená „Kamkoli jdete, naše pneumatiky vás zavedou do cíle.“ Vzhled a originalita značky Arivo pochází z Velké Británie. ARIVO TIRE se vyrábí pro osobní automobily, SUV, lehká nákladní vozidla a užitková vozidla s vlastní jedinečnou řadou, která se díky moderní evropské konstrukci a výrobní technologii rychle rozšiřuje. Všechny pneumatiky mají přísnou kontrolu kvality a získaly certifikaci systému managementu kvality ISO9001 a ISO / 16949. Odpovědnost za výrobek zaručuje společnost Jordan & Jordan Insurance Group (USA). Společnost Arivo se zavázala poskytovat vysoce kvalitní pneumatiky a výjimečné služby našim zákazníkům po celém světě. Posláním společnosti Arivo je poskytovat efektivní jízdní zážitky a pneumatiky pro každodenní požadavky.
Nejlepší zážitek z jízdy je dostat se do cíle pomocí bezpečnosti, kvality a efektivity ARIVO.

Nahoru