Vážení zákazníci, Kvůli velkému sezónnímu vytížení našich dopravců může docházet ke zpoždění Vašich zásilek, za což se Vám omlouváme. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

sněhové řetězy Pewag RSM 68 Servomatik

Rozměry: 185/70/15, 195/55/16, 195/70/14, 205/40/18, 205/45/17, 205/50/16, 205/55/15, 215/40/17, 215/50/15

Ochrana proti poškrábání Al disků. Ukazatel správné montáže zajišťuje bezpečné upnutí řetězu. Kompatibilní se systémy ABS/ESP. Sněhové řetězy Pewag RSM 68 Servomatik jsou rovněž vhodné pro automobily s předním náhonem....
Více informací

-23%
RSM 68 Servomatik
6 530 Kč 5 020 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné
-23%

Ochrana proti poškrábání Al disků. Ukazatel správné montáže zajišťuje bezpečné upnutí řetězu. Kompatibilní se systémy ABS/ESP. Sněhové řetězy Pewag RSM 68 Servomatik jsou rovněž vhodné pro automobily s předním náhonem. Sněhové řetezy Pewag RSM 68 Servomatik jsou optimální pro jízdu ve městě. Rychlou a bezpečnou montáž zajišťuje utahovací systém s okénkem, které ukazuje správné dopnutí řetězu. Obzvláště doporučený pro auta s náhonem zadních kol s minimem místa v podběhu. Patentovaný samodotahovací systém s pewag servo ráčnou. Ideální jsou pro použití k jízdě ve městě. Pewag RSM 68 Servomatik je inovativní sněhový řetěz s pevným kruhem, obzvláště doporučený pro automobily s náhonem zadních kol s minimálním místem v podběhu. Žádné upínací součásti, žádné jistící háky.

Inovativní starwave® profil pro lepší záběr. Průměr článku 9 mm. Vhodné pro vozidla s předním pohonem. Pewag RSM 68 Servomatik jsou inovativní sněhové řetězy s pevným kruhem pro automobily s náhonem zadních kol s minimálním místem v podběhu. Sněhové řetezy Pewag RSM 68 Servomatik se vyznačují bezpečnou montáží bez jistících háčků s automatickým dotahováním. Rychlá a bezpečná montáž: utahovací systém s okénkem, které ukazuje správné dopnutí řetězu.. Obzvláště doporučený pro auta s náhonem zadních kol s minimem místa v podběhu.

Řetězy Pewag zaručují maximální bezpečí a komfort za každého počasí, a tím vám zajistí bezpečnou cestu. Lepší záběr na sněhu a ledu zvyšuje trakci a zkracuje brzdnou dráhu. Řetězy pewag mohou být použity nejenom v zimních podmínkách. Záběrové řetězy mohou být použity také v blátě, suti a písku: dokonce i v drsném terénu se mohou vojenské a záchranné týmy spolehnout na prověřenou kvalitu pewag sněhových řetězů.

Našli jste, co jste hledali? Skvěle! Máme-li zboží skladem, může už zítra putovat k vám. A ještě tip: nezapomněli jste si zkontrolovat svoji povinnou výbavu?

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru