Vážení zákazníci, Kvůli velkému sezónnímu vytížení našich dopravců může docházet ke zpoždění Vašich zásilek, za což se Vám omlouváme. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

sněhové řetězy Pewag RSM 79 Servomatik

Rozměry: 235/50/19, 235/55/18, 235/70/16, 245/45/19, 245/50/18, 255/55/17, 265/45/18

Sněhové řetezy Pewag RSM 79 Servomatik se vyznačují bezpečnou montáží bez jistících háčků s automatickým dotahováním. Patentovaný samodotahovací systém s pewag servo ráčnou. Průměr článku 9 mm. Rychlou a bezpečnou...
Více informací

-24%
RSM 79 Servomatik
6 847 Kč 5 221 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné
-24%

Sněhové řetezy Pewag RSM 79 Servomatik se vyznačují bezpečnou montáží bez jistících háčků s automatickým dotahováním. Patentovaný samodotahovací systém s pewag servo ráčnou. Průměr článku 9 mm. Rychlou a bezpečnou montáž zajišťuje utahovací systém s okénkem, které ukazuje správné dopnutí řetězu. Ukazatel správné montáže zajišťuje bezpečné upnutí řetězu. Ideální jsou pro použití k jízdě ve městě. Sněhové řetězy Pewag RSM 79 Servomatik jsou rovněž vhodné pro automobily s předním náhonem. Žádné upínací součásti, žádné jistící háky. Vhodné pro vozidla s předním pohonem. Obzvláště doporučený pro auta s náhonem zadních kol s minimem místa v podběhu. Ochrana proti poškrábání Al disků.

Sněhové řetezy Pewag RSM 79 Servomatik jsou optimální pro jízdu ve městě. Pewag RSM 79 Servomatik je inovativní sněhový řetěz s pevným kruhem, obzvláště doporučený pro automobily s náhonem zadních kol s minimálním místem v podběhu. Kompatibilní se systémy ABS/ESP. Inovativní starwave® profil pro lepší záběr. Rychlá a bezpečná montáž: utahovací systém s okénkem, které ukazuje správné dopnutí řetězu.. Obzvláště doporučený pro auta s náhonem zadních kol s minimem místa v podběhu. Pewag RSM 79 Servomatik jsou inovativní sněhové řetězy s pevným kruhem pro automobily s náhonem zadních kol s minimálním místem v podběhu.

Řetězy Pewag zaručují maximální bezpečí a komfort za každého počasí, a tím vám zajistí bezpečnou cestu. Lepší záběr na sněhu a ledu zvyšuje trakci a zkracuje brzdnou dráhu. Řetězy pewag mohou být použity nejenom v zimních podmínkách. Záběrové řetězy mohou být použity také v blátě, suti a písku: dokonce i v drsném terénu se mohou vojenské a záchranné týmy spolehnout na prověřenou kvalitu pewag sněhových řetězů.

Máte vybráno? Výborně. Pokud zboží máme skladem, již zítra ho posíláme k vám. Abyste si byli jistí, že vaše cesta proběhne v pořádku, zkontrolujte si ještě pro jistotu povinnou výbavu.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru