Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Upřesnit parametry

Italský výrobce pneumatik Pirelli už od roku 1872 vyrábí jedny z nejlepších pneumatik na světě. Po celou tuto dobu této značce důvěřovali závodníci i běžní řidiči. Přesvědčte se o kvalitách moto pneu Pirelli i vy!

Moto pneu Pirelli

Pirelli vyvíjí speciální gumové směsi prakticky pro všechny druhy jízdy a jméno této italské značky se stalo synonymem vysokého výkonu. Moto pneu Pirelli jsou určeny pro všechny, kteří nehodlají dělat kompromisy.

Se silničními pneumatikami Pirelli se stanete skutečnými pány silnic. A to i pokud řídíte lehčí motorku s nižší kubaturou – pak jsou pro vás ideální volbou moto pneu Angel City.

Italové jsou proslulí svou vášní pro všechny druhy motorek – včetně skútrů. Pokud tedy také brázdíte městské ulice na svojí Vespě, pak si vyberte moto pneu pro skútry Pirelli. Nejoblíbenějším modelem je Pirelli Diablo Scooter, ale prémiovou kvalitu a bezpečnou jízdu vám poskytnou všechny.

Závodíte se svojí motorkou? Tradice značky Pirelli je pevně spjatá s výrobou a vývojem závodních pneumatik pro špičkové jezdce. Proto v její nabídce najdete špičkové závodní pneumatiky, stejně jako pneumatiky určené pro motocross a offroadové ježdění.

Nahoru