Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Upřesnit parametry

Japonská značka Bridgestone je největším výrobcem pneumatik na světě. Svému prvenství vděčí především díky bezkonkurenční kvalitě svých pneumatik, o které se ostatně můžete sami přesvědčit.

Pneumatiky Bridgestone

Každý výrobce pneumatik má svůj vlastní příběh. Firma Bridgestone byla založena v roce 1931 v Japonsku. Ačkoli to název firmy nenapovídá, Bridgestone jsou skutečně kvalitní japonské pneumatiky. Dříve byla tato společnost největším japonským výrobcem, od roku 2006 je však také největším výrobcem pneumatik na světě! Jejich kvalitu dokazuje také fakt, že mezi lety 1997 a 2010 dodávala firma Bridgestone pneumatiky pro světový šampionát vozů formule 1.

Obujte i vy pneumatiky stojící za úspěchem mnoha mistrů světa! Firma Bridgestone postupně přinášela nejrůznější inovace do světa pneumatik, které postupně přebírali také další výrobci.

Můžete si být jistí, že Bridgestone jsou kvalitní pneumatiky. Podívejte se, jak si vedly v náročných testech. Podívejte se také na ty nejprodávanější rozměry pneumatik Bridgestone. Díky našemu bohatě zásobenému skladu je velmi pravděpodobné, že vám vybrané pneumatiky Bridgestone můžeme odeslat už během 24 hodin.

Nahoru