Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Upřesnit parametry

Bridgestone je největším výrobcem motocyklových pneumatik na světě. Původně japonská firma je nyní globálním hráčem a dodává moto pneu prémiové kvality pro všechny typy motorek.

Moto pneu Bridgestone

Japonská společnost Bridgestone se po druhé světové válce krátce věnovala i výrobě motocyklů. Později ale Bridgestone tuto cestu opustil a zaměřil se na výrobu moto pneu pro svoje předchozí konkurenty, jako byla Honda, Suzuki nebo Yamaha. A tento krok se vyplatil – Bridgestone je v současnosti globálně největším výrobcem pneumatik pro motorky i auta.

Silniční moto pneu Bridgestone obouvají motorkáři po celém světě. Zvláštní oblibě se pak těší především nejmodernější pneumatiky opatřené technologií Battlax. Na těchto pneu jezdci oceňují nich především tichou jízdu a vynikající absorbci nárazů.

Velmi oblíbené jsou moto pneu Bridgestone určené pro offroad a motocross. Pokud i vy milujete hluk silných motorů, zvířený prach a svobodnou jízdu po krajině, pořiďte si pneumatiky Bridgestone X 20. Jsou vyvinuty pro jízdu v rozmanitých druzích terénu – od měkkého a blátivého až po středně tvrdý.

Bridgestone, stejně jako všichni velcí výrobci pneu, inovuje svoje výrobky na základě poznatků z vrcholných soutěží. Proto i závodní moto pneu Bridgestone patří mezi ty nejlepší, které jsou na trhu k dostání – nabízejí téměř neuvěřitelnou přilnavost a stabilitu.

Ať už si vyberete silniční, enduro nebo skútrové pneu Bridgestone, užijete si parádní jízdu a maximální kontrolu nad vaší motorkou.

Nahoru