Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Zimní nebo celoroční pneumatiky Continental: jak si správně vybrat

S blížící se zimou nejeden motorista přemýšlí nad tím, jaké zimní pneumatiky pořídit. Zdánlivě jednoduchá otázka, na kterou však neexistuje jednoznačná odpověď. Je-li vaší prioritou bezpečnost bez kompromisů, pak doporučujeme zvolit pneumatiky od německého výrobce Continental, který je pro většinu řidičů symbolem bezpečí a spolehlivosti.

zimní pneumatiky Continental

Při výběru zimních pneumatik dbejte především na jejich kvalitu a bezpečnost. Skvělou volbou jsou pneumatiky od německého výrobce Continental.    

Pneumatiky Continental, bezpečnost bez kompromisů

Již od svého založení v roce 1871 si dala společnost Continental za cíl, zajišťovat bezpečnost na silnicích bez kompromisů, s komfortem a potěšením. Že to se svým tvrzením myslí vážně, dokazují renomované testy, na jejichž předních příčkách se jejich pneumatiky Continental pravidelně umisťují. Není tedy žádným překvapením, že tyto německé pneumatiky patří mezi nejprodávanější. Téměř každé třetí auto vyrobené v Evropě je dodáváno právě na obutí značky Continental. Vyzkoušejte i vy jízdu na zimních nebo celoročních pneumatikách z dílny oblíbené německé značky. Poradíme vám, které si vybrat. 

Zimní pneumatiky pro každého

Maximální bezpečnost v jakémkoliv zimním počasí vám poskytne pneumatika WinterContact™ TS 860, která je nástupcem velice úspěšné série zimních pneumatik Winter Contact TS. Nový vylepšený model pokračuje v úspěších svých předchůdců, a především díky mimořádné jízdě na mokré vozovce se řadí mezi absolutní špičku ve svém segmentu. Díky moderním technologiím poskytuje nejlepší brzdné vlastnosti v jakémkoli zimním počasí, zkracuje brzdnou dráhu na namrzlých a zledovatělých vozovkách a zajišťuje bezpečnost v zatáčkách na zasněžené vozovce.

Zimní pneumatika WinterContact™ TS 860

Pneumatika WinterContact™ TS 860 vám poskytne maximální bezpečnost v jakémkoliv zimním počasí. 

Užijte si bezpečnou jízdu ve sportovním voze i SUV

Důraz na bezpečnost a sportovní jízdu si klade za cíl pneumatika WinterContact™ TS 860 S, která je určená zejména pro výkonné a sportovní vozy, jako je Audi Sport, BMW M, Mercedes Benz AMG nebo Porsche. Skvělé jízdní vlastnosti garantují potěšení z jízdy především na sněhu a ledu, a tak si řidič může  užít sportovní styl jízdy i během zimy.

Zimní pneumatika WinterContact™ TS 860 S

Pro sportovní a výkonné vozy je vhodná zimní pneumatika WinterContact™ TS 860 S. 

Pro silně motorizovaná osobní vozidla a SUV je určena prémiová zimní pneumatika WinterContact™ TS 850 P, která nabízí vynikající jízdní vlastnostmi na mokré a zasněžené vozovce i na ledu. Písmeno “P” na konci značí, že se jedná o “performance” pneumatiky, tedy o pneumatiky pro výkonnější vozy. V testech se poprvé objevila v roce 2014 a od té doby nikdy neskončila hůře než na 3. místě. Unikátní koncepce pneumatik zajišťuje extrémní přesnost při akceleraci a zatáčení.

Zimní pneumatika WinterContact™ TS 850 P

Pro silně motorizovaná osobní vozidla a SUV je určena prémiová zimní pneumatika WinterContact™ TS 850 P.

Pneu, která zabodovala v desítkách srovnávacích testů

Perfektní volbou pro kompaktní automobily a vozy střední třídy je pneumatika ContiWinterContact™ TS 850, která vyhrála přes 47 srovnávacích testů pořádaných autokluby a spotřebitelskými organizacemi. V jízdních vlastnostech se jí vyrovná jen málokterá. Díky novému konceptu běhounu nabízí skvělý záběr v jakýchkoliv zimních podmínkách. Nezáleží na tom, zdali jedete na suchu, mokru či na ledu, prémiová zimní pneumatika ContiWinterContact™ TS 850 se směrovým dezénem a plochým profilem vašemu vozu zajistí větší bezpečnost a lepší ovladatelnost.

Zimní pneumatika ContiWinterContact™ TS 850

 Perfektní volbou pro kompaktní automobily a vozy střední třídy je pneumatika ContiWinterContact™ TS 850, která se pravidelně umisťuje na předních příčkách nezávislých testů. 

Celou řadou inovací je vybavena zimní pneumatika Continental ContiWinterContact™ TS 830 P, která byla jako první optimalizovaná pro použití s ESP. Tato řada pneumatik byla vyvinuta speciálně pro jízdu v zimním období a vyznačuje se asymetrickým běhounem, který je ideální pro suchou i mokrou vozovku. Ve srovnání se starším modelem TS 810 se tak může pneumatika pochlubit lepšími vlastnostmi na zledovatělé vozovce i na sněhu.

Zimní pneumatika ContiWinterContact™ TS 830 P

První optimalizovanou pro použití s ESP se stala  zimní pneumatika Continental ContiWinterContact™ TS 830 P. 

Celoroční pneumatiky, jsou vhodné i pro vás?

Celoroční pneumatiky jsou stále populárnější volbou. Není se čemu divit, motoristům odpadá starost s přezouváním a uskladňováním druhé sady. Díky tomu se jeví jako skvělé řešení. Na druhou stranu ne vždy je nejlepší a ideální pro všechny. Celoroční pneumatiky se hodí pro městské popojíždění a pro řidiče, kteří necestují v extrémních zimních podmínkách a za sněhu a námrazy vyráží na silnice spíše výjimečně. Pokud je právě tohle váš případ, pak je pro vás celoroční pneumatika ideální volbou. 

Celoroční pneumatika AllSeasonContact™

Vhodná pro všechny čtyři roční období je celoroční pneumatika AllSeasonContact™. 

Působivé záběrové vlastnosti na zasněžených a mokrých silnicích nabízí pneumatika AllSeason Contact™ vhodná pro všechny čtyři roční období. Německý výrobce přichází s novou dávkou designu, složení směsi a detailně propracovanou konstrukcí pneumatik, díky čemuž nabízí nejlepší palivovou účinnost  i v prémiovém segmentu.

 

Vybrat kvalitní pneumatiky Continental

 

Zdroj fotografií: AZ pneu, Depositphotos.com

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru